O klubu

Základní informace

Oficiální název klubu 
 HBK Kyjov z.s.
Poštovní adresa
 Mezivodí 2233/2a, 69701 Kyjov
Email
Datová schránka
 xw8bcjq
 285 56 950, vedená u Krajského soudu v Brně, neplátce DPH
Číslo účtu
 215600855/0300
Peněžní ústav 
 ČSOB
Rok založení
 1997

 

Obsazenost soutěží

  • A tým - 2.Liga
  • Ženy - Liga Žen, Přebor Jižní Moravy, Přebor Východní Čechy
  • Dorost - Extraliga dorostu
  • Starší žáci - Liga starších žáků
  • Mladší žáci - Přebor Morava JIH
  • Přípravka - Přebor Morava JIH
  • Minipřípravka - Přebor Morava JIH
  • Mikropřípravka - Přebor Morava JIH

 

Funkcionáři klubu

jménofunkceemail
Radovan Löffler předseda klubu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Petr Vala sekretář Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
     
Aleš Ištok trenér - Ženy, Dorost Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Pavel Šedík trenér - brankářů Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Martin Vaculík trenér - Starší žáci, Mladší žáci Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Libor Jordán trenér - Přípravka Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Pavel Strmiska asistent trenéra - Přípravka Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Radovan Löffler trenér - Minipřípravka, Mikropřípravka Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Libor Křenek asistent trenéra - Minipřípravka Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Petr Křivák asistent trenéra - Minipřípravka Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.